full page

Готель біля вокзалу

 

 

Наш готель біля вокзалу - це відмінний варіант для будь-яких гостей міста, які вирішили приїхати сюди як мінімум на пару днів. Адже якщо Ви виберете нас, то можете навіть не брати таксі або користуватися громадським транспортом, так як ми знаходимося в пішої доступності, що буде зручно як по приїзду, так і при відправленні додому.


Хоч біля вокзалу готелю зазвичай представлені тільки хостеламі, наша є винятком, адже ми відкрилися ще в 1975 році і з тих пір постійно приймає мешканців не лише з усієї країни, а й з-за кордону. А для того, щоб забронювати номер в нашому готелі біля вокзалу, Вам слід лише подзвонити або написати нам на електронну пошту. Всі контакти Ви зможете знайти прямо на сайті у відповідному розділі і на головній сторінці.


Готель біля вокзалу


Наш готель біля вокзалу розташувалася ще і в історичному центрі столиці, тому в пішої доступності Ви знайдете безліч визначних пам'яток. 


А дорога до головної вулиці країни - Хрещатика, займе у Вас менше 10 хвилин пішки.

Наш готель біля вокзалу спочатку створювалася для вчених, академіків та інших наукових співробітників, які приїжджають в Києві на конференції і різні заходи. Сьогодні ж нашими основними клієнтами є переважно туристи, які раді скористатися можливістю подивитися на місто, проживаючи в самому його центрі. Але до нас все ще приїжджають і наукові фахівці, для яких наше розташування і розцінки все ще є відмінною пропозицією.


Хоч ми і позиціонуємо себе як готель біля вокзалу, але насправді ми ближче до центру столиці, ніж до самого вокзалу, тому наша пропозиція буде зручною і для тих, хто приїхав до столиці не поїздом. А так, як поблизу розташувалася станція метро «Університет», то Ви легко зможете дістатися від нас в будь-який кінець міста.