full page

Забронювати готель (вартість)


Хочете по лояльній вартості готель забронювати на дату приїзду до Києва і вибираєте собі відповідний номер? Інформацію о наших, їх фотографії і розцінки Ви можете подивитися на сайті. Головною перевагою нашого готелю є його зручне розташування в центрі міста, у нас затишні номери і ми проявляємо турботу про кожного гостя. Ви можете зв'язатися за контактним телефоном з нами в будь-який час для консультації і броні потрібного номера.


Потрібно забронювати готель? Вартість за добу на наші номери є на сайті, Ви можете для себе вибрати відповідний за всіма критеріями.


Забронювати готель за вартістю помірною у нас може кожен, ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо свої номери. Якщо Ви відвідуєте столицю для ділових або ж туристичних цілей, то близькість нашого готелю до центру дозволить Вам заощадити власний час. Транспортна розв'язка біля готелю відмінна і тут поряд знаходяться багато визначних пам'яток. Готель забронювати за вартістю прийнятною буде раціональним рішенням заздалегідь. Часто у нас зупиняються науковці і лектора, спортсмени та артисти. Ми прагнемо кожному клієнту забезпечити відмінні умови для відпочинку. На території готелю є кафе, де можна скуштувати страви української кухні. За демократичною вартістю забронювати готель у нас можна в телефонному режимі. Нашому персоналу Ви можете задати будь-які питання за номерами і їх облаштуванню. Зупинитися у нас Ви можете в двомісному, одномісному і тримісному номерах. Відмінним рішенням будуть люкс або міні-люкс номера, детальна інформація про них є на сайті. Вибирайте на користь нашого готелю і запропоновані номера не розчарують.

Ми пишаємося завжди позитивними відгуками від гостей і вибором постійних клієнтів. Ви можете переконатися в відмінних умовах наших номерів сьогодні і надалі тільки у нас зупинятися при нових візитах до столиці.

Плануєте забронювати готель? Вартість на запропоновані номери у нас розумна.

Забронювати готель (вартість)